Пункти та центри вакцинації населення повинні працювати безперебійно. Про це велася мова на щотижневій нараді у голови Новоукраїнської районної державної адміністрації 10 серпня 2021 року.

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів щотижневу онлайн – нараду з міськими, селищними, сільськими головами, на якій розглядалися питання щодо проведення кампанії вакцинації населення у територіальних громадах району, стану реалізації соціальної ініціативи Президента України ''Активні парки '', завдання щодо забезпечення комплексної готовності закладів освіти до нового навчального року.

За результатами наради надані відповідні доручення