11 серпня 2021 року під головуванням керівника апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Тетяни Тарасенко відбулася  консультативна нарада в режимі он-лайн для міських, селищних, сільських рад, під час якої надані консультації та роз'яснення щодо важливих питань діяльності територіальних громад, зокрема: щодо роботи уповноважених органів містобудування та архітектури у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва, про стан поводження з побутовими відходами, про нормативно-правові аспекти організації медичних послуг населення первинної та вторинної ланок, про діяльність координаторів соціальної ініціативи Президента України ''Активні парки – локації здоров'я України''.