Добровеличківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області повідомляє, що у відділі цифрового розвитку цифрових інформації і цифролізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Новоукраїнської районної державної адміністрації за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Соборна, буд. 59, у другий вівторок кожного місяця з 10:00 до 12:00 спеціалістом відділення проводиться прийом громадян з надання консультаційної та практичної допомоги з питань соціального страхування, а також прийом документів для призначення страхових виплат, оформлення документів з надання медичних і соціальних послуг, санаторно-курортного лікування та інше.

Контактний телефон: (05251)2-16-62