10 серпня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів робочу нараду за участі голови Новоукраїнської районної ради Олександра Небоги, голови Новоукраїнської міської ради Олександра Корінного та начальника Новоукраїнського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Ігоря Матвійчука.

Серед питань, які обговорювалися, - питання щодо ефективного використання майна, яке знаходиться у комунальній власності Новоукраїнських районної та міської рад. У ході конструктивного діалогу досягли домовленості про передачу першого поверху адміністративного приміщення по вулиці Соборній, 52/1, де знаходиться центр надання адміністративних послуг Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області. Планується залучення коштів із державного бюджету для реконструкції приміщення.

Також обговорювалася можливість створення та розміщення сучасного центру надання адміністративних послуг Новоукраїнської міської ради у адміністративній будівлі, що знаходиться за адресою вулиця Соборна, 70. Зручність розташування та кадровий потенціал дозволить надавати послуги не тільки мешканцям міста Новоукраїнки, а й сусідніх громад, що збільшить надходження до бюджету громади.

На нараді обговорили питання щодо продовження терміну оренди на 10 років частини адміністративного приміщення центру дитячо – юнацької творчості ''ЗОРІТ'' Новоукраїнської міської ради за адресою: вулиця Покровська, 72 (використовується для зберігання архівів райдержадміністрації). Дане приміщення знаходилося у спільній комунальній власності районної ради та було передане у комунальну власність Новоукраїнської міської ради у зв'язку з процесом децентралізації.

За результатами наради підготовлені відповідні клопотання, які будуть розглянуті депутатами на найближчих засіданнях сесії Новоукраїнської районної ради та Новоукраїнської міської ради для прийняття рішень.