Керівник апарату Тетяна ТАРАСЕНКО та начальник відділу освіти, культури, охорони здоров'я та спорту районної державної адміністрації Олена МАТВІЄНКО ознайомилися зі станом підготовки закладів освіти району до нового навчального року та станом проведення кампанії з вакцинації на території Маловисківської, Новомиргородської міських і Злинської сільських рад.

Відвідали 1 пункт щеплення та 5 закладів освіти:

комунальний заклад "Маловисківський ліцей імені Г.М. Перебийноса" Маловисківської міської ради;

навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад" Новомиргородської міської ради;

Коробчинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Новомиргородської міської ради;

комунальний заклад "Злинський ліцей" Злинської сільської ради;

філію комунального закладу "Злинський ліцей" Злинської сільської ради .

Заклади освіти готові прийняти учнів у новому навчальному році. Вжито заходів щодо придбання меблів, комп'ютерів, дидактичного матеріалу для 1 класів, обладнання для харчоблоків та проведено поточні ремонти приміщень.

Актуальним залишається питання обслуговування шкільних автобусів, зокрема, охорони транспортних засобів у нічний час, вихідні та святкові дні.

За інформацією директора комунального некомерційного підприємства  "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новомиргородської міської ради Оксани КРИВОРУЧКО, у пункті щеплення наявна вакцина Coronavak та AstraZeneca.