Міністерство культури та інформаційної політики створило Цифрову мапу подій до 30-ї річниці Незалежності України.

Цифрова мапа подій – національна платформа, що висвітлює події всієї країни, присвячені до 30-ї річниці Незалежності України. Проект охоплює всі області України.

В інтерактивному форматі на мапі відображається місце, час, відлік до події та дати подій з детальною інформацією.

Також Цифрова мапа має зручний функціонал пошуку за локацією та датою, що дасть змогу користувачу вибрати цікаву для нього подію, а також спланувати відвідування певної події через функцію «календар подій» у смартфоні.

Скористатися Цифровою мапою можна, перейшовши за посиланням. https://ukraine30.mkip.gov.ua/