18 серпня 2021 року  заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека провела засідання районної комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

До порядку денного засідання внесено питання про підтвердження права на проходження альтернативної (невійськової) служби двом громадянам, яким виконання військового обов’язку суперечить релігійному переконанню.

Учасники засідання розглянули заяви та інші документи щодо направлення на альтернативну службу двох жителів району 2000-го і 2001-го року народження. Особи, що подали заяви до комісії є членами релігійних громад: Адвентистів сьомого дня та Української церкви Християн Віри Євангельської (Євангельські християни).

На підставі наданих документів та спілкування із заявниками комісія підтвердила їхнє право на проходження альтернативної служби замість строкової військової.

Також одній особі було продовжено, як виняток, період визначення місця проходження альтернативної (невійськової) служби.