23 серпня 2021 року у Кропивницькому відбудеться велосипедний заїзд у вишиванках, під час якого планують встановити національний рекорд України з кількості учасників. Рекорд фіксуватимуть представники ”Книги рекордів України”.

Починаючи з 8:00 23 серпня на меморіальному комплексі ”Фортечні вали” відбуватиметься реєстрація учасників. Нині триває онлайн-реєстрація. Очікують шість сотень учасників. Обов’язкова умова участі – наявність вишиванки та велосипеду:

Маршрут велозаїзду: Фортечні вали – вулиця Ушакова – вулиця Велика Перспективна – площа Богдана Хмельницького – проспект Винниченка – вулиця Чміленка – вулиця Кавалерійська – площа Театральна.

Представники ”Книги рекордів України” фіксуватимуть рекорд на Театральній площі. Сертифікат про рекорд передадуть голові обласної адміністрації.