18 серпня 2021 року начальник відділу освіти, культури, охорони здоров'я та спорту районної державної адміністрації Олена МАТВІЄНКО ознайомилася з роботою пункту щеплення та станом впровадження соціальної ініціативи Президента України "Активні парки – локації здорової України" на території Рівнянської сільської ради.

Зі слів в. о. завідуючої лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  Ірини Пешехонової, у пункті наявна вакцина Coronavac у достатній кількості.

Жителі Рівнянської сільської ради можуть зробити щеплення в Рівнянській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини (вул. Гагаріна, 30) з понеділка по п'ятницю, з 08.00 до 16.00.