20 серпня 2021 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому було розглянуто 1 питання про створення (не створення)  на базі прийомної родини дитячого будинку сімейного типу та довлаштування (не довлаштування) малолітніх дітей, які на даний час перебуває в комунальному закладі: «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради та в комунальному некомерційному підприємстві: «Кіровоградський обласний спеціалізований дитячий будинок сімейного типу Кіровоградської обласної ради», до вказаного дитячого будинку сімейного типу, який знаходиться в с. Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області.