24 серпня 2021 року голова районної державної адміністрації Віталій ПАСТУШЕНКО, працівники райдержадміністрації та районної ради взяли участь у заходах з нагоди відзначення 30-тої річниці Дня Незалежності України.

Керівники району, працівники районної державної адміністрації та представники територіальних органів міністерств та відомств України в районі взяли участь в урочистій ході у вишиванках центральною вулицею м. Новоукраїнка.

Керівники району та міста, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до пам’ятника Т.Г.Шевченку. Також ознайомилися із виставкою декоративно-прикладного мистецтва та музеєм хліба.