25 серпня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів нараду з міськими, селищними, сільськими головами, у ході якої  обговорили питання про: підготовку до Міжнародної агропромислової виставки АgroExpo – 2021, стан проведення кампанії вакцинації населення у районі, заходи з проведення осіннього призову 2021 року на строкову військову службу, використання коштів, які надходять у порядку відшкодування витрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, державну підтримку у сільському господарстві. Керівники відділів райдержадміністрації надали роз'яснення та консультації з питань порядку денного.

За результатами наради надані відповідні доручення.