Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко взяли участь у черговому пленарному засіданні сесії Новоукраїнської районної ради, яка відбулася сьогодні 26 серпня 2021 року.

У ході  засідання депутати ухвалили низку важливих для району рішень. Зокрема, погодили створення об’єкта природно - заповідного фонду - парку - пам׳ятки садово - паркового мистецтва місцевого значення «Тобілевичі» на території села Арсенівка Мар׳янівської сільської територіальної громади у межах ландшафно – орнітологічного заказника «Карпенків край». Також виділені кошти шляхом перерозподілу для виплати стипендій двом студентам, які навчаються у медичних закладах і по завершенню навчання повернуться на роботу до Новоукраїнської лікарні.