27 серпня 2021 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня шахтаря на Новокостянтинівській та Смолінській шахтах ДП «СхідГЗК».

Олександр Євгенович привітав шахтарів із професійним святом та вручив відзнаки Новоукраїнської районної державної адміністрації працівникам підприємств.

"Від щирого серця вітаю вас з професійним святом та висловлюю вдячність за самовіддану працю. Бажаю вам, шановні гірники, міцного здоров’я, добробуту та наснаги на нелегкому шахтарському шляху. Миру, благополуччя, добробуту вам і вашим родинам" - зазначив Олександр Євгенович.