На Новоукраїнщині вшанували пам'ять захисників України

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається щорічно 29 серпня, у Новоукраїнці відбулося покладання квітів до могил загиблих бійців ООС (АТО) та пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні. У вшануванні загиблих героїв взяли участь голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій ПАСТУШЕНКО, голова Новоукраїнської районної ради Олександр НЕБОГА, перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр ДУБЧЕНКО, керівник апарату Тетяна ТАРАСЕНКО, учасники ООС (АТО), працівники районної державної адміністрації.

28 серпня 2021 року у районній державній адміністрації відбулася зустріч учасників ООС (АТО) з першим заступником голови Олександром ДУБЧЕНКОМ, головою районної ради Олександром НЕБОГОЮ, начальником управління соціального захисту населення Тамарою МЕЛЬНИК.

Цей жалобний день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України №621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил ООС (АТО) потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Слава Героям! Герої не вмирають!