30 серпня 2021 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів робочу зустріч з керівниками комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська міська лікарня» Новоукраїнської міської ради.

Головними питаннями зустрічі було обговорення діяльності закладів охорони здоров'я, матеріально-технічного забезпечення, стану вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби СОVID-19 фінансового забезпечення закладу.

Олександр Євгенович ознайомився з роботою пункту щеплення та поспілкувався з персоналом.