Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

онлайн-публікація,

стаття в друкованому ЗМІ,

радіоматеріал,

відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року.

Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2021 року.
Вимоги до оформлення та технічні вимоги до матеріалів за посиланням>>

Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт

Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.

Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання.

Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси.

Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.

Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.

Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Призовий фонд від Програми Ради Європи

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

І премія – 20 000 грн,

ІІ премія – 15 000 грн,

ІІІ премія – 10 000 грн.

Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/ApplicationForm-2021

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua

Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проектів ОБСЄ в Україні.