30 серпня начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації, заступником голови районної комісії з питань щодо забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Ларисою МИРОНЕСКУЛ проведено засідання за участі особи з числа дітей – сиріт. Членами комісії розглянуто договір купівлі – продажу квартири та документи, передбачені пунктом 20 Порядку та умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 (зі змінами).

За результатами розгляду наданих документів комісією прийнято рішення про перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі – продажу.