08 вересня 2021 року  проведено онлайн - консультативну нараду голів і відповідальних осіб міських, селищних, сільських рад, на якій обговорили актуальні питання життєдіяльності територіальних громад, зокрема про: забезпечення містобудівною документацією населених пунктів територіальних громад, організацію та проведення командно-штабних тренувань, організацію пасажирських перевезень на території Новоукраїнського району, зміну старостинських округів.

Голови територіальних громад мали можливість поспілкуватися з керівництвом та начальниками відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації та обговорити проблемні питання.