Виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко взяв участь у відкритті «Активного парку» у смт Доброведичківка.

13 вересня 2021 року в смт Добровеличківка відбулося урочисте відкриття майданчика «Активні парки – локації здорової України» в рамках соціальної програми президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційовано Президентом України Володимиром Зеленським в 2021 році та входить до загальнонаціональної програми "Здорова Україна".

Головна мета - зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і для маленьких населених пунктів у кожній області.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір).

В "Активного парку" є свій координатор - людина, яка працює тричі на тиждень на локації та може розповісти як почати тренування та як виконувати вправи.

У парку смт Добровеличківка координатором працює Олег Мазур, який провів з присутніми спортивну програму. Учасники спортивної програми отримали грошові сертифікати та медалі.