14 вересня 2021 року в.о. голови районної державної адміністрації Олександром Дубченком  проведено комісію з питань ТЕБ та НС, на якій було запрошено керівників спеціалізованих служб району, членів комісії ТЕБ та НС, членів районної комісії з питань евакуації та членів розрахунково-аналітичної групи. На порядку денному розглянуто питання щодо підготовки до проведення командно-штабного тренування цивільного захисту району та рекомендовано всім вищевказаним службам:

1. Провести аналіз роботи спеціалізованих служб району за період 2016-2021 років;

2. Перевірити наявність та відповідність документації у роботі спеціалізованих служб, за необхідністю уточнити, оновити та забезпечити усім необхідним;

3. Підготувати доповідь про готовність до КШТ  та бути готовим доповідати.