15 вересня 2021 року виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Дубченко зустрівся з підрядником, який буде проводити роботи по реконструкції будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради. Під час зустрічі обговорили питання щодо виконання робіт.

Роботи будуть розпочаті 20 вересня 2021 року із заміни покрівлі поліклініки.

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України виділено кошти субвенції соціально-економічного розвитку на реконструкцію будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради в сумі 19 мільйонів 368 тисяч гривень.