17 вересня 2021 року в селі Рівне відбулося урочисте відкриття спортивної локації, яка збудована в рамках президентської програми "Активні парки - локації здорової України".

Захід відвідали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Шеремет, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Дубченко, начальник управління молоді та спорту Ірина Глобенко та голова Рівнянської селищної ради Олександр Пєшехонов.

Під час заходу було проведено загальну розминку та спортивні змагання з учнями місцевих шкіл. По закінченню змагань учасникам вручено відзнаки. Координатор локації - Василь Демченко

Загалом у цьому році передбачається відкриття 600 таких локацій по всій Україні, 21 - на Кіровоградщині.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.