В.о. голови районної державної адміністрації Олександр ДУБЧЕНКО, голова районної ради Олександр НЕБОГА та міський голова Олександр КОРІННИЙ привітали з професійним святом – Днем рятувальника працівників аварійно-рятувальної служби Новоукраїнщини.

Керівники щиро привітали усіх працівників пожежної охорони Новоукраїнського району з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначили, що дане свято є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

За сумлінну працю, самовідданість та професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків, та з нагоди Дня рятівника в.о. голови райдержадміністрації Олександр ДУБЧЕНКО, голова районної ради Олександр НЕБОГА та міський голова Олександр КОРІННИЙ нагородили працівників візднаками.