21 вересня 2021 року в селі Глодоси відбулося урочисте відкриття «Активного парку» в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», в якому взяла участь заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Марія Щека.

На урочистостях також були присутні директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Дмитро Янчук, голова Глодоської сільської ради Ольга Сиса, жителі громади та учні Глодоської ЗШ I-III ступенів. Під час заходу було проведено розминку та спортивні змагання.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційовано Президентом України Володимиром Зеленським в 2021 році та входить до загальнонаціональної програми "Здорова Україна".

Головна мета - зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і для маленьких населених пунктів у кожній області.