21 вересня 2021 року в.о. голови районної державної адміністрації Олександром Дубченком  проведено комісію з питань ТЕБ та НС, на якій було запрошено керівників спеціалізованих служб району, членів комісії ТЕБ та НС, членів районної комісії з питань евакуації та членів розрахунково-аналітичної групи.  На порядку денному розглянуто питання щодо підготовки до проведення командно-штабного тренування цивільного захисту району, яке відбудеться 29 вересня 2021 року,  та проведено заслуховування доповідей керівників спеціалізованих служб цивільного захисту з відпрацювання ввідних щодо створення різних надзвичайних ситуацій.

Також районна державна адміністрація доводить до відома жителів міста Новоукраїнка, що 29 вересня  в м. Новоукраїнка на території району цукрового заводу будуть проводитися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах наближених до реальних з залученням фахівців Новоукраїнського РУ ГУ ДСНС, Новоукраїнського відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, фахівців Новоукраїнської райдержадміністрації та виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Також буде задіяно спеціальну техніку та обладнання районних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Районна державна адміністрація pвертається до жителів  територіальної громади із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги представників територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту.