23 вересня 2021 року в місті Мала Виска відбулося урочисте відкриття майданчика «Активні парки – локації здорової України» в рамках соціальної програми президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційовано Президентом України Володимиром Зеленським в 2021 році та входить до загальнонаціональної програми "Здорова Україна".

Головна мета - зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і для маленьких населених пунктів у кожній області.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.