26 вересня 2021 року, в селі Арсенівка Марянівської територіальної громада, на батьківщині одного із основоположників українського професійного театру Івана Карпенка-Карого відбулися урочистості в рамках 51-го всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”.

Урочисті заходи пройшли у природничо-музейному заповіднику "Тобілевичі", їх відвідали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, очільник обласної ради Сергій Шульга та виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Дубченко.

Під час заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Івана Карпенка-Карого, а також вшанували пам'ять поета і письменника, багаторічного керівника обласного літературного об’єднання "Степ" Віктора Погрібного, який опікувався природничо-музейним заповідником "Тобілевичі".

На святі відбулася театральна хода з екскурсією до музейно-природничого заповідника, театральна вистава «Кайдашева сімя», після чого урочистості продовжилися концертом.