28 вересня 2021 року голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна та виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Дубченко відвідали місто Малу Виску .

Керівники області і району насамперед побували на міському кладовищі, де поклали квіти до могили героя АТО, спецпризначенця Льва Панкова, який загинув на Донбасі захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України та вшанували пам’ять загиблого захисника.

Далі у комунальному закладі «Маловисківський ліцей імені Г.М. Перебийноса» відбулася церемонія передачі навчальному закладу нового шкільного автобусу «Еталон». Голова облдержадміністрації Марія Чорна та виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Дубченко привітали присутніх працівників ліцею з прийдешнім Днем працівників освіти, побажали всім успіхів у роботі, навчанні та міцного здоров’я. Секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк подякувала гостям за сприяння у придбанні автобусу.

Ключі від автобуса «Еталон» отримала виконуюча обов’язки керівника ліцею Аліна Самченко.

Гостям провели екскурсію навчальним закладом, під час якої керівники відвідали їдальню, початкові класи, інклюзивну кімнату, актову залу, спортивний зал та зал для занять дзюдо, кабінети, де встановлено мультимедійні дошки, лінгвістичний кабінет, коридори, оглянули, як працює підйомник для інвалідних візків.

Також Марія Чорна та Олександр Дубченко ознайомилися з ходом робіт з утеплення приміщення Маловисківського ліцею імені Г.М. Перебийноса, яке проводиться в рамках президентської програми «Велике будівництво», та поспілкувалися з виконавцями робіт про обсяги та терміни їх виконання.