28 вересня 2021 року виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Дубченко разом із народним депутатом України Ігорем Мурдієм  і депутатом Кіровоградської обласної ради Владиславом Шаповаловим, які перебували у Новоукраїнському районі з робочою поїздкою, проінспектували хід виконання робіт по реконструкції будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська міська лікарня». Під час зустрічі обговорили питання щодо виконання робіт з підрядником, який буде виконувати роботи та медичним директором КНП «Новоукраїнська міська лікарня» Віталієм Запорожцем.

Станом на 28 вересня 2021 року, роботи розпочаті  із заміни покрівлі поліклініки.

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України виділено кошти субвенції соціально-економічного розвитку на реконструкцію будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська міська лікарня» в сумі 19 мільйонів 368 тисяч гривень.