27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

29 вересня 2021 року відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 серпня 2021 року №568-р "Про організацію та проведення командно-штабного навчання в Новоукраїнському районі" проведено командно-штабне навчання з Новоукраїнською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області.

Основним завданням навчання є відпрацювання дій органів управління та сил Новоукраїнської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період.

Навчання проходило під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Володимира Слінченка та начальника управління організації заходів цивільного захисту головного управління ДСНС України в області Віталія Шалько. Також, представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, для присутніх було проведено групові заняття щодо відпрацювання практичних заходів із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 В місті Новоукраїнка на території району цукрового заводу було проведено відпрацювання практичних дій з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах наближених до реальних з залученням фахівців Новоукраїнського районного управління ГУ ДСНС України в області, Новоукраїнського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, фахівців Новоукраїнської райдержадміністрації та виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Також було задіяно спеціальну техніку та обладнання районних спеціалізованих служб цивільного захисту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"