29 вересня 2021 року відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 серпня 2021 року №568-р "Про організацію та проведення командно-штабного навчання в Новоукраїнському районі" проведено командно-штабне навчання з Новоукраїнською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області.

Основним завданням навчання є відпрацювання дій органів управління та сил Новоукраїнської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період.

Навчання проходило під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Володимира Слінченка та начальника управління організації заходів цивільного захисту головного управління ДСНС України в області Віталія Шалько. Також, представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, для присутніх було проведено групові заняття щодо відпрацювання практичних заходів із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

В місті Новоукраїнка на території району цукрового заводу було проведено відпрацювання практичних дій з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах наближених до реальних з залученням фахівців Новоукраїнського районного управління ГУ ДСНС України в області, Новоукраїнського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, фахівців Новоукраїнської райдержадміністрації та виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Також було задіяно спеціальну техніку та обладнання районних спеціалізованих служб цивільного захисту.