30 вересня 2021 року Україна відзначає День усиновлення – свято добра та дитячої надії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади, і насамперед, для батьків та дітей, які волею долі стали однією родиною.

Новоукраїнська районна державна адміністрація пишається і дякує всім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю.

Виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко разом із службою у справах дітей райдержадміністрації у цей день, який за календарем є днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відвідали родину прийомної матері Надії Курилко в селі Семенасте Новоукраїнського району.

Надії Василівні було вручено Грамоту Новоукраїнської районної державної адміністрації за багаторічне сумлінне виконання обов’язків прийомної матері, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім’ї, створення сприятливих умов для їх всебічного розвитку та з нагоди Дня усиновлення в Україні, а дітям, які виховуються в даній родині було вручено солодкі подарунки.

У теплій, дружній обстановці Олександр Євгенович подякував прийомній матері за плідну працю, материнську любов і ласку подаровану дітям та побажав вихованцям здійснення найзаповітніших мрій.