27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

30 вересня 2021 року Україна відзначає День усиновлення – свято добра та дитячої надії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади, і насамперед, для батьків та дітей, які волею долі стали однією родиною.

Новоукраїнська районна державна адміністрація пишається і дякує всім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю.

Виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко разом із службою у справах дітей райдержадміністрації у цей день, який за календарем є днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відвідали родину прийомної матері Надії Курилко в селі Семенасте Новоукраїнського району.

Надії Василівні було вручено Грамоту Новоукраїнської районної державної адміністрації за багаторічне сумлінне виконання обов’язків прийомної матері, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім’ї, створення сприятливих умов для їх всебічного розвитку та з нагоди Дня усиновлення в Україні, а дітям, які виховуються в даній родині було вручено солодкі подарунки.

У теплій, дружній обстановці Олександр Євгенович подякував прийомній матері за плідну працю, материнську любов і ласку подаровану дітям та побажав вихованцям здійснення найзаповітніших мрій.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"