01 жовтня 2021 року під час проведення Покровського ярмарку в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АгроЕкспо-2021» було представлено Новоукраїнський район.

У гарному яскравому оформленні десять територіальних громад району презентували свій економічний, культурний, туристичний потенціал та вироби місцевих майстрів. Це Маловисківська, Новоукраїнська, Помічнянська, Новомиргородська міські ради, Добровеличківська селищна рада, Рівнянська,  Злинська, Ганнівська, Глодоська, Мар’янівська сільські ради. Представники громад зустрічали керівництво області та району різнобарвними короваями, виготовленими місцевими майстринями. Презентація проходила у супроводі виступів художніх колективів громад. Відвідувачів ярмарку громади  пригощали різними смаколиками та стравами української кухні.

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Олександр Дубченко презентував експозицію «Кращі товари Новоукраїнського району», яка вперше була представлена у критому павільйоні виставки.

Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Лісота подякував громадам за участь у ярмарку та яскраве їх представлення та вручив Олександру Дубченку подяку  за краще представлення Новоукраїнського району на Покровському ярмарку.

Також на культурно-розважальний захід у цей день  завітала голова обласної державної адміністрації Марія Чорна. Марія Володимирівна переглянула експозиції, представлені на ярмарку, поспілкувалась із головами району та громад,  висловила їм слова подяки, а також ознайомилася із представленою продукцією та її виробниками.

Відвідувачі ярмаку могли придбати продукцію провідних виробників району.  ПП “Шаруня” пропонувало широкий вибір кондитерських  виробів, ПСП АФ “Пурпурівська” – смачні  яблука, яблучні чіпси та яблучний сок власного виробництва, ФО Косенко О.С. – яблука вирощені власноруч,  промислова  пасіка Найдюк  «Бджілка Мотя», ФО Ковальов М.А., ФОП Кудря І.В., ФОП Мельник О.І. пропонували покупцям мед та широкий асортимент продукції бджільництва, ТОВ “Рассвет” – високої якості борошно та крупи, Піщанобрідський професійний аграрний ліцей – хлібобулочні вироби власного виробництва.