07 жовтня 2021 року  заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека провела засідання районної комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні взяв участь заступник військового комісара - начальник відділення рекрутингу та комплектування Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Заграєнко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Відповідно до витягу з протоколу Новоукраїнської районної призовної комісії і п’ятеро хлопців виявили бажання проходити альтернативну (невійськову) службу та визнані придатними до військової служби.

На підставі поданих документів та спілкування із заявниками членами комісії визначено робочі місця, які відповідають вимогам проходження альтернативної (невійськової) служби, та надано направлення для її проходження.

Враховуючи те, що призовники не мають вищої освіти загальний строк проходження альтернативної (невійськової) служби становить 27 місяців.