13 жовтня 2021 року виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Олександр Дубченко, за участі голови районної ради Олександра Небоги, провів методичну нараду для міських, селищних та сільських  голів.

На початку наради Олександр Дубченко подякував присутнім представникам територіальних громад району за гідну презентацію Новоукраїнського району на міжнародній виставці «Агро-Експо 2021» та вручив їм відповідні відзнаки.

Під час наради також було обговорено ряд важливих питань, а саме: про підготовку до осінньо-зимового періоду та заключення договорів на прогортання снігу,  охорону культурної спадщини в умовах децентралізації та інші.