14 жовтня з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України  в м. Новоукраїнка відбулись урочисті заходи за участі керівництва району та міста, учасників ООС/АТО, родин загиблих захисників, волонтерів  та громадськості.

Центральною вулицею міста проведена естафета "Біжу за Героя" та  мирна хода. Також біля  пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні  присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх захисників України – як тих, хто загинув на Майдані, так і тих, хто поліг у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України на Сході країни.

В міському палаці культури "Ювілейний" проведено святковий концерт за участі художніх колективів та аматорів Новоукраїнської міської ради.

По завершенні урочистих заходів всіх бажаючих пригостили смачною козацькою кашею.