27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Холодна пора року –це найактивніший період для любителів погрітися за чужий рахунок. Мова йде про лісопорушників, які так і примудряються заскочити до лісозахисних насаджень із сокирою чи пилкою, сподіваючись, що їх не спіймають "на гарячому", не оштрафують.

Рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04 лютого 2020 року, для зменшення випадків незаконної вирубки зелених насаджень, створено робочу групу, яка здійснює спільні рейди по виявленню правопорушників статті 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Спільно з представником державної екологічної інспекції Придніпровського округу, працівниками Новоукраїнського відділу поліції ГУНП України в області, представниками органів місцевого самоврядування та начальником відділу цивільного захисту, оборонної роботи та екології РДА протягом 2021 року здійснено 12 рейдових виїздів та виявлено 8 випадків незаконної вирубки зелених насаджень. Держінспектором ДЕІ Придніпровського округу складено протоколи про правопорушення статті 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконні порубки) та винних притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також районною робочою групою 21 жовтня 2021 року на території Ганнівської громади виявлено громадянина Х…о, який порушував природоохоронне законодавство, а саме порушення встановленого порядку заготівлі деревини. За порушення чинного природоохоронного законодавства Держінспектором ДЕІ Придніпровського округу притягнено громадянина Х…о до адміністративної відповідальності.

 

Шановні жителі району, перед тим як зрубати дерево замисліться, а чи не буде дешевше його купити?

Якщо Ви стали свідком знищення дерев в межах та за межами населених пунктів телефонуйте на 102, 2-14-31 та 5-00-02.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"