На виконання розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 09 липня 2021 року № 171-р ''Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади'' 22 жовтня 2021 року здійснено виїзд у Тишківську сільську раду.

Робочою групою вивчено питання щодо стану виконання виконавчим комітетом Тишківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади та надано організаційну та консультативну допомогу.

Виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко під час зустрічі з колективом сільської ради акцентував увагу на важливості співпраці органів влади та місцевого самоврядування.