27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко продовжує робочі зустрічі у територіальних громадах Новоукраїнського району.

22 жовтня 2021 року виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко здійснив робочу поїздку у Тишківську територіальну громаду. Під час зустрічі з сільським головою Іваном Завалком обговорили перспективи соціально-економічного розвитку та проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення.

У ході робочої поїздки Олександр Дубченко та керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко відвідали заклади загальної середньої та дошкільної освіти (опорний заклад "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ", Гаїівську філію, комунальний заклад дошкільної освіти ясла-садок «Казка». Керівники району ознайомилися з роботою закладів в умовах карантину, організацією харчування та станом упровадження ключової реформи Міністерства освіти і науки України "Нова українська школа".

Виконуючий обов»язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко особливу увагу звернув на функціонування на території громади закладів охорони здоров»я, ознайомився з роботою комунального некомерційного підприємства "Тишківський центр первинної медико-санітарної допомоги" та пункту щеплення. За інформацією, директора Аліни Козицької у закладі наявна вакцина CoronaVac та AstraZeneca у достатній кількості.

Олександр Євгенович відвідав ряд сільськогосподарських підприємств та Тишківське лісництво.

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"