За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це головна мета програми Президента України «Зелена країна».

Заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Марія Щека взяла участь у висадці саджанців дуба на території лісового масиву «Гусарське урочище», долучившись до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом», яка проходить в Україні з 01 жовтня по 31 листопада 2021 року.

У реалізації заходів програми Президента України взяли участь працівники Новоукраїнської районної державної адміністрації, Новоукраїнського лісництва державного підприємства «Оникіївський лісгосп», учні філії Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Малопомічнянська загальноосвітня школа».