За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість нових випадків COVID-19 у світі зростає. Вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе від коронавірусної інфекції та її наслідків. Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна, звернувшись до свого сімейного лікаря, або до найближчого та зручного для вас пункту чи центру масової вакцинації населення.

Щоб ознайомитися з тим, як проходить процес вакцинації на території Піщанобрідської сільської ради, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров'я та спорту районної державної адміністрації Олена МАТВІЄНКО відвідала пункт вакцинації проти COVID-19 Піщанобрідської територіальної громади, який розташований за адресою: вул. Незалежності, 1, с. Піщаний Брід.

Під час візиту оглянуто приміщення пункту щеплення та проведено розмову з медичним персоналом для виявлення проблемних питань , які виникають під час проведення щеплення населення від коронавірусної хвороби. У ході розмови акцентовано увагу на необхідності активізації просвітницької роботи з населенням громади.