28 жовтня 2021 року виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко здійснив робочий візит до Новомиргородської міської ради. Під час зустрічі з міським  головою Ігорем Забажаном обговорювались питання вакцинації працівників закладів освіти, благоустрою міста, підготовки та організації опалювального сезону, перспективи соціально-економічного розвитку та інші  актуальні питання.

Також Олександр Дубченко взяв участь у покладання квітів з нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських  загарбників.

Не залишилось без уваги і питання роботи закладів охорони здоров'я, які розташовані на території громади. Очільник району  відвідав КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Новомиргородської міської ради" для детального вивчення ситуації щодо проведення імунізації населення та оглянув умови функціонування закладу.

Головний лікар Оксана Криворучко розповіла про графіки роботи пунктів вакцинації та кількість проведених щеплень та зауважила, що  останніми днями спостерігається збільшення кількості бажаючих вакцинуватися.