29 жовтня заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Марія Щека провела нараду з головами Помічнянської, Новоукраїнської міських, Рівнянської, Глодоської, Злинської, Ганнівської, Піщанобрідської сільських рад Новоукраїнського району, на якій обговорювалися питання щодо фінансування комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська міська лікарня» Новоукраїнської міської ради.

Також обговорювалося питання про організаційні заходи на територіях Новоукраїнської міської та Рівнянської сільських рад для забезпечення робіт по будівництву нової автомобільної дороги загального користування від автодороги М-13 Кропивницький - Платонове (на місто Кишинів) до села Воронівки (через базу відпочинку "Скіфія").