27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

03 листопада 2021 року виконуючий  обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко здійснив візит до Рівнянської сільської ради.

На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Олександр Євгенович здійснив моніторинг стану роботи пункту щеплення  від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Рівнянської сільської ради.

 

Також, Олександр Дубченко разом із Рівнянським сільським головою Олександром Пешехоновим  та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Ларисою Миронескул здійснив робочий візит до Рівнянської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради.

Під час візиту оглянули класні, спальні та ігрові кімнати, їдальню, медпункт, котельню, спортзал та  інші побутові приміщення  

Виконуючий обов’язки поспілкувався з адміністрацією закладу щодо його функціонування в рамках реформи закладів інституційного догляду. Поцікавився станом навчання у вихованців школи та дотриманням  їх прав та інтересів. Також було обговорено питання щодо якісного здобуття освіти  спеціальної категорії дітей, створення гарних умов для їх цілодобового перебування.

Керівництву закладу було рекомендовано вдосконалювати  умови  перебування дітей в закладі. Керівником району ініційовано питання щодо переобладнання приміщення для гігієнічних процедур та організації фінансової підтримки з боку місцевої та районної влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"