03 листопада 2021 року виконуючий  обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко здійснив візит до Рівнянської сільської ради.

На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Олександр Євгенович здійснив моніторинг стану роботи пункту щеплення  від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Рівнянської сільської ради.

Також, Олександр Дубченко разом із Рівнянським сільським головою Олександром Пешехоновим  та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Ларисою Миронескул здійснив робочий візит до Рівнянської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради.

Під час візиту оглянули класні, спальні та ігрові кімнати, їдальню, медпункт, котельню, спортзал та  інші побутові приміщення

Виконуючий обов’язки поспілкувався з адміністрацією закладу щодо його функціонування в рамках реформи закладів інституційного догляду. Поцікавився станом навчання у вихованців школи та дотриманням  їх прав та інтересів. Також було обговорено питання щодо якісного здобуття освіти  спеціальної категорії дітей, створення гарних умов для їх цілодобового перебування.

Керівництву закладу було рекомендовано вдосконалювати  умови  перебування дітей в закладі. Керівником району ініційовано питання щодо переобладнання приміщення для гігієнічних процедур та організації фінансової підтримки з боку місцевої та районної влади.