08 листопада 2021 року працівниками служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації було здійснено виїзд на територію Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.

В ході виїзду працівниками служби  у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками служби у справах дітей виконавчого комітету Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області було відвідано дві прийомні родини та три дитячі будинки сімейного типу, які знаходяться на території громади. Під час візитів перевірено адаптацію нововлаштованих дітей до умов проживання в родині, проведено бесіди з батьками-вихователями та вихованцями, щодо покращення взаємодії між членами родини.

Також, начальником служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації працівникам новоствореної служби у справах дітей відповідної територіальної громади було надано методичні рекомендації щодо захисту прав та законних інтересів дітей різних категорій.