Державні службовці долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, в День української писемності та мови працівники Новоукраїнської державної адміністрації долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Кількість учасників події щороку зростає, а географія поширюється, адже участь у ній можуть брати усі бажаючі, хто шанує рідне слово.

Довідково:

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Лунає на Першому каналі Українського радіо в День української писемности та мови — 9 листопада. Він не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб-акція єднання навколо рідної мови. Уперше радіодиктант пройшов 2000 року.

Відтоді щороку цього дня українці від великого до малого можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.