09 листопада 2021 року працівниками служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації було здійснено виїзд на територію Добровеличківської селищної та Піщанобрідської сільської рад Новоукраїнського району Кіровоградської області.

В ході виїзду спільно з працівниками служб у справах дітей виконавчих комітетів Добровеличківської селищної ради та Піщанобрідської сільської ради було відвідано два дитячих будинки сімейного типу, які розташовані на території відповідних громад. Під час візитів було перевірено адаптацію нововлаштованої дитини до проживання в родині та умови проживання вихованців, проведено бесіди з батьками-вихователями щодо поліпшення взаємодії між дорослими та дітьми в рамках дистанційного навчання. Також, начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації було надано методичні рекомендації представникам новостворених служб у справах дітей відповідних територіальних громад.

Також було здійснено моніторинг стану роботи пунктів щеплення  від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на відповідних територіях.