11 листопада 2021 року в селі Глодоси урочисто відкрили місцеву пожежну команду територіальної громади.

До заходів долучився виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко, керуючий справами Новоукраїнської районної ради Микола Полулях, начальник Новоукраїнського районного  управління ГУ ДСНС України у Кіровоградській області підполковник служби цивільного захисту Олег  Дишлиук, начальник 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області майор цивільного захисту Дмитро Корінний та сільський голова Ольга Сиса.

Звертаючись до присутніх, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Дубченко привітав всіх із відкриттям пожежної команди, адже гарантування безпеки громадян є одним із найважливіших завдань держави і органів влади, а створення місцевої пожежної команди, безпосередньо на території населеного пункту, безумовно вплине на захищеність її жителів.

У новоствореній команді нестимуть службу троє місцевих жителів, які матимуть офіційне працевлаштування та заробітну платню.  Сільські вогнеборці, забезпечені бойовим та форменим одягом, спорядженням та  пожежним автомобілем АЦ - 40 (130) 63 Б, обладнану кімнату для несення служби та цілодобового чергування.

Після урочистостей Олександр Євгенович оглянув приміщення місцевої пожежної команди.