01 листопада 2021 року виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів робочу нараду, на якій обговорювалися питання щодо функціонування центру надання адміністративних послуг у Новоукраїнській територіальній громаді.

У нараді взяли участь Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, керуюча справами виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Лариса Богданова, адміністратор відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Новоукраїнської районної державної адміністрації Ірина Білоусова.

Законом України ''Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі'' передбачено ліквідацію ЦНАПів, які діють при райдержадміністраціях і надання послуг виключно ЦНАПами, створеними органами місцевого самоврядування.

Згідно із законодавством такий центр надання адміністративних послуг повинен запрацювати у Новоукраїнській територіальній громаді з 01 січня 2022 року.