Виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко побував з робочим візитом у Піщанобрідській територіальної громаді

Виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко відвідав заклади освіти. Під час візиту до Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Олександр Євгенович і директор закладу Тетяна Ліщенюк обговорили питання щодо вакцинування від гострої респіраторної коронавірусної хвороби COVID-19 працівників та учнів закладу, оглянули навчальні кабінети, спортзал, харчоблок та сільгосптехніку училища.

Під час зустрічі у Піщанобрідській загальноосвітній спеціальній школі-інтернат I-II ступенів Кіровоградської обласної ради Олександр Євгенович ознайомився з матеріально-технічною базою закладу освіти, оглянув класні та спальні кімнати, світлицю, їдальню, побутові приміщення.

Спілкуючись з керівником закладу освіти Ольгою Шаповал, обговорили питання забезпечення умов для здобуття якісної освіти та комфортного перебування здобувачів освіти у закладі.